Boyundaki Morluk Nasıl Geçer? Kesin Çözüm!
05 Ağustos 2019
1913
0
Süre 2 Dk

Cilt Problemleri

Boyundaki Morluk Nasıl Geçer? Kesin Çözüm!

Yazı: admin 05:08:2019

İnsanların çoğunda cilt hassasiyeti bulunmakla beraber en küçük bir dokunuş veya sıkma gibi durumlarında, ciltte morluklar belirir. Kalıcı olmasa da, bir çok kişi bu durumdan oldukça rahatsız hatta utanır duygusu yaşamakta. Özellikle bayanlar bu duyguyu fazlası ile yaşamakta, bu konu hakkında ise hızlıca morluk giderici kremler, masaj yapma hatta fondöten gibi makyaj malzemeleri dahi kullanılabilir. Biz bayanlar her ne kadar boyundaki morluklar ile sorun yaşıyorsak, aynı durum erkeklerde de geçerli olabiliyor. Zira ilişki esnasında bu gibi durumlar karşı partner tarafından da maruz bırakılabilir.

Boyundaki Morluk Nasıl Geçer?

Boyunda çıkan morluklar, boyundaki morluğu en hızlı ne geçirir, boyundaki morluğu geçirme, boyundaki morlukları gidermek için, boyundaki morluk nasıl geçer şeklinde farklı soruların ana sorusu ” boynumuzdaki morluk veya siyahlık nasıl geçer ” şeklinde.

Yapacağınız işlemler son derece pratik olup evlerinizde rahatlıkla yapacağınız kimseden yardım dahi almadan kolayca üstesinden gelebileceğiniz yöntemlerdir. En basit yöntemler arasında hızlıca buz tedavisidir diyebiliriz, morluk bulunan tenin üzerine bir buz parçası bırakarak, bir kaç dakika temas halinde masaj yaparak (ovarak) ilgili yerine rahatlaması sonucu morlukların bariz bir şekilde geçtiğini fark edebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi boyun etrafı çok hassas olmakla beraber ilişki esnasında partnerin kendini kaybetmesi sonrasında boyun etrafına sıkıca öpmesi (içine çekmesi) biz bayanların o bölgede morlukların çıkmasına neden olacaktır. Hali ile sonrasında o bölgedeki morluklar bizleri rahatsız etmese de başkaları tarafından görülmesi sonrasında utanma ve sıkılma hisselerinin doğmasına vesile olmaktadır. Bu yüzden hızlıca o bölgedeki morlukları gidermek için neler yapacaklarımız konusunda tüm bilgilere ihtiyaç duymaktayız.

Boyundaki Morluk Nasıl Giderilir?

Bayan vücudunun çok hassas olduğu biliniyor. Bu yüzden çekme, öpme ve bir tokat bile kolayca o bölgenin morarma olmasına neden oluyor. Ancak korkmanıza gerek yok ! Aşağıdaki önereceğimiz bilgiler ile hızlı ve kolay bir şekilde vücudunuzdaki morluklardan kurtulabilirsiniz.

  • Makyaj yaparak morlukları yok etme : Bu yöntem en hızlı ve pratik yöntemlerden bir tanesi. Evinizde veya iş yerinizde makyajınız var ise bir kaç fırça müdahalesi sonrasında o bölgenin yok olmasını sağlayabilirsiniz. Hem kapatıcı renkler hem de deri altına kolay sinen tonları kullanarak, makyaj sayesinde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
  • Kaşık ile morluklardan kurtulma : Bir metal kaşığa su bırakıp, onu derin dondurucuya bırakın ve donan kaşığı 1 saat sonra çıkartın. O kaşığı alıp, kanın toplandığı yani morlukların olduğu bölgeye masaj yaparak yayın. Toplanan kanlar açılarak o morlukların giderilmesinde yardımcı olacaktır.
  • Morlukların kapatılması için ne yapılabilir şeklindeki önerilerimizden bir tanesi de ; parmaklarınız ile o bölgeye masaj yapın. Masaj sonrasında toplanan kan hızlıca yayılacak ve derin görünüm yerine kolay geçen bir duruma dönecektir.
  • Morluk makyajı yaparak da kolayca o morluklardan kurtulmak mümkün. Bunun için deri renginde olan renk tonunu kullanın.
  • Morluklara ne iyi gelir şeklindeki sorunuza son cevabımız ise pratik olarak evlerinizde uygulayabileceğiniz yöntem olan buz alıyorsunuz ve buzu alıp, o bölgeye bırakın. Sonrasında 15 dakika sonra kanın dağıldığını göreceksiniz.

AKLINIZA TAKILAN BİR KONU OLURSA , BU KONU İÇİN BİZLERE YORUM ATARAK BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

Diş Apsesi Patlarsa Ne Olur? Neler Yapılmalı?

Diş Apsesi Patlarsa Ne Olur? Neler Yapılmalı?

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Ruh Sağlığı Hastalıkları (Psikiyatri) Hangi Hastalıklara Bakar?

Ruh Sağlığı Hastalıkları (Psikiyatri) Hangi Hastalıklara Bakar?

Yorumunuzu Yazın

© Copyright 2019 Kadinvip.com.
Sitemizde yer alan içerikler izinsiz kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.