İğnesiz Mezoterapi Yaptıranların Yorumları (ÖNCESİ - SONRASI)
18 Aralık 2019
1227
0
Süre 3 Dk

Cilt Problemleri

İğnesiz Mezoterapi Yaptıranların Yorumları (ÖNCESİ - SONRASI)

Yazı: admin 18:12:2019

Bildiğiniz gibi iğne vücut ile temas ettiği anda bir acı ve yanma hissi uyandırır. Ancak iğnesiz de bir takım tedaviler günümüz ileri teknolojik araçlar sayesinde mümkün. Bunlardan biri de iğnesiz mezoterapi olup, bunu kullananların yorumlarını ve öncesi / sonrası görüntüler eşliğinde ciltlerindeki önemli yenilikleri kolajen yenilenmesi ile beraber göreceğiz. Güzellik sırlarından biri olan iğnesiz mezoterapi ile yıllara artık dur demek mümkün! Yapıldığı andan itibaren kısa sürede etkileri görmek mümkün. İğnenin olmadığı anlarda acı hissi uyandırmadan ağrısız seanslar sizleri bekliyor. Buradaki sisteme baktığımızda önemli etkenlerden biri de basınçlı karbondioksit ile iğnesiz mezoterapinin uygulanması.

 

İğnesiz Mezoterapi

 

1950’li yıllardan günümüze, geleneksel bir tıp yöntemiymiş gibi kabul gören ve sıklıkla başvurulan mezoterapi, birçok rahatsızlık ve şikayet için tercih edilmektedir. İlk kez Dr. Michel Pistor tarafından uygulanan bu yöntem, 1980li yılların sonunda bir uzmanlık alanı olarak kabul görmüş ve tüm dünyada değerlendirilen bir yöntem olmaya başlamıştır.Yara izlerinden spor yaralanmalarına, kimi deri hastalıklarından selülitlere, lekelerden çatlaklara kadar birçok sorun ve şikayet için değerlendirilen bu yöntem, bir uyarıcı olarak işlevini sağlamaktadır.

 

Kanser hastalarından gebelere, loğusalardan süt veren annelere ve bazı çeşitli durumlardaki bireylere uygulanması kesinlikle uygun olmayan mezoterapi, iğnesiz de yapılabilmektedir.İğnesiz mezoterapi oldukça yeni bir yöntemdir. Ciltte morluk veya kızarıklık oluşmasına izin vermeyen bu yöntemde, hem iğne korkusu olanların tedavi edilebilmesi hem de ağrısız uygulanması mümkündür.İğnesiz mezoterapi sayesinde etkin bir kollajen takviyesi sağlanabilmektedir.Bu etki, gerek eklem ağrılarına gerek dolaşım sistemine iyi gelmektedir. Dahası, estetik bir görünüm için de tercih edilmektedir. Yaraların hızlı şekilde iyileşmesi, cildin daha sağlıklı bir görünüm kazanıp sıkılaşması da iğnesiz mezoterapi ile mümkün hâle gelmiştir.

 

İğnesiz Mezoterapi Serumları

 

Burada kullanılan malzemelerden en önemlisi serumlar ile cilt üzerinde temas edilmesi. Özellikle ciltte lekesi olanlar, matlık olan bayanlar ve ince çizgiler bulunan kısımlar bu uygulama ile kısa sürede gideriliyor. Cilt altında bulunan kollajen ve elastin gibi hormonların uyarılması sonucu ağrısız ve acısız olarak cildinde anlık değişimleri görebilirsiniz. Parlak ve daha canlı bir cilt için kullanılan bu yöntem ile beraber iğnesiz mezoterapi serumları bu sayede cildin canlanmasını ve güçlenmesine imkan tanıyor.

 

Hem daha kısa sürede uygulanabilir olması hem de acısız ve iğnesiz bir şekilde müşterilere sunulan iğnesiz mezoterapi serumları 2020 yılında da hızla tanınmaya devam edeceğe benziyor. Cilt üzerinde bir çok tedaviyi tamamlayan bir yapıda destek olarak kullanılan bu serumları, cilt bakım uzmanları da önermekte. İğnesiz mezoterapi ile sivilce lekelerinden kurtulabileceğiniz gibi bunu kullananların yorumlarına baktığımızda bir çok kesimin etkisi altında kaldığını fark ediyoruz.

 

Kullanıcı yorumlarını incelersek;

* Iki seans ýaptirdim tiziano denen süper bir karışım. Evet ciltte bir parlaklık oldu ama olan kırışıklıklar için bi faydası yok . Bu ara H100 gençlik aşısını araştırıyorum. Bi bakın derim

* Ben 2 seans yaptırdın . Ankara .200 tl seans fiyatı . Adi tiziano dedi . Ama en az 4 _ 6 seans ise yarar ve uzun vadede . Kırmızılık için çözüm lazer diye biliyorum. Ben H100 aşısı ile ilgili araştırma yapıyorum bu ara . Iyi gibi görünüyor ama bakalim kuzum

* Sivilce lekelerine çözüm tabii ama altın iğnede düşünülebilir.Mehmet Akgün e gittim bir dönem bunun için memnun kaldım.Seans ücretleri kaliteye göre değişir ben seansına 480tl vermiştim

 

İğnesiz Mezoterapi Öncesi Sonrası

 

Hemen her bay ve bayanın aklında acaba bu işlemi yaptıranların nasıl bir görüntüde olduğu araştırılmakta. Zira iğnesiz olması ne kadar iyi olsa da, sonuç odaklı olmamız gerekmekte. Bu nedenle aşağıdaki görseller sizlere yorum vermek amacı ile eklenmiştir.

 

Dr.Feridun Kunak Muayene Ücreti 2020

Dr.Feridun Kunak Muayene Ücreti 2020

Gasvin Şurup Kullanıcı Yorumları, Faydaları Nelerdir, Yan Etkisi Nedir?

Gasvin Şurup Kullanıcı Yorumları, Faydaları Nelerdir, Yan Etkisi Nedir?

Yorumunuzu Yazın

© Copyright 2019 Kadinvip.com.
Sitemizde yer alan içerikler izinsiz kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.