Tritone Forte Krem Nedir, Ne İşe Yarar ?
10 Eylül 2018
6592
0
Süre 3 Dk

İlaç & Krem

Tritone Forte Krem Nedir, Ne İşe Yarar ?

Yazı: admin 10:09:2018

Tritone Forte          

  Dermokozmetik ürünler kadın erkek herkesin ihtiyaç duyabileceği medikal özellikleri olan kozmetik ürünlerdir. Kozmetik ürün denildiği zaman akla görünümü güzelleştiren fakat bu güzelleştirmeyi yaparken de genellikle cilde zarar veren ürünler gelir. Bu durumun önüne geçmek için de bazı kozmetik özellikli ürünler medikal ilaç üreticileri tarafından modifiye edilerek bu ürünlere aynı zamanda koruyucu özellik de eklenir ve ortaya dermokozmetik yani cilt sağlığını koruyan ürünler çıkar. Tritone forte krem cildinizi güneşin oluşturduğu zararlı etkilerden korumak ve aynı zamanda yine güneş ışınlarından meydana gelmiş olan bazı koyu renkli lekelerden kurtarmak için kullanılan bir üründür.

 

            İçerisinde bulunan etken maddeleri öğrenmek için tritone forte etken madde yazarak internette bazı bilgilere ulaşılabilmektedir. Güneşe karşı koruyucu bir kalkan gibi görev yapan bu ürünün içerisinde arbutin, glikolik asit, kojik asit ve çok az bir miktarda da glabridin adı da verilen licorice ekstraktı bulunmaktadır. Her etken belirli ve sınırlı miktarda ürün içerisinde kullanılarak bir denge sağlanmış ve güneş ışınlarına karşı en etkili olan karışım tespit edilerek bu ürünler hazırlanmıştır. İçerikteki bu ürünler güneş ışınlarının cilt üzerindeki etkisini azaltır ve cildi ışınlara daha dayanıklı hale getirerek yanık ve leke oluşumunu engellemektedir.

 

            Tritone ve tritone forte arasındaki fark da bu etken maddelerin miktar ve sayısının değişiklik göstermesiyle oluşmaktadır. Özellikle leke oluşumuna müsait olan farklı cilt tipleri için tritone forte versiyonu olan ürünün uzmanlar tarafından da kullanımı önerilmektedir. Ürünlerin etki faktörü de bu sebeple farklıdır. Tritone forte muadili ve orjinali diğer ürünlere göre daha yüksek faktörlü bir etki yaratarak cildi koruma altına alır.

 

 Dermokozmetik ürünlerin güvenilirliği diğer kozmetik ürünlere göre daha yüksek olup bu sebeple daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu ürünler ile ilgili kullanan kişilerin yorumları, memnuniyetleri ve şikayetleri de internet üzerinden kolayca bulunabilmektedir. Bu ürünleri doktorunuza danışarak kullanabileceğiniz gibi acil ihtiyaç durumlarında eczane ve dermokozmetik ürünler hakkında bilgi sahibi olan kişilere danışarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güneş kremleri de özellikle yaz mevsiminde sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünlerden olduğu için en iyi olanı seçmek kadar fiyatı, içerisindeki etken maddeler ve ürünün kullanım kolaylığı da oldukça önemlidir.

 

            Tritone forte kremlerde bulunan maddeler ürün üzerinde açık şekilde belirtilmiş ve kullanım ile ilgili gerekli uyarılar da kullanıcıların görebileceği yerlerde yapılmıştır. Tritone forte güneş kremi genel kullanım için üretilmiş olup tüm vücuda kullanılabilir. Aynı zamanda eğer güneşe karşı hassas olan yüz, kol ya da sırt gibi özel bir bölgeniz mevcutsa bu kremi bölgesel olarak da kullanabilirsiniz. Kremin kullanımı ile ilgili genel bilgileri satın aldığınız yerden ya da internet üzerinden de öğrenmeniz mümkündür.

 

            Güneş kremleri belirgin bir cilt hastalığı ya da hassasiyeti olmayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Belirgin bir kullanım dozu olmayıp yeterli bir miktar alınmalı ve güneşe çıkmadan yaklaşık 15 dk önce ürün kullanılmalıdır. Ürün su bazlı olup yıkanmayla beraber temizlendiğinden deniz ve havuza girdikten sonra ürün tekrar kullanılmalıdır. Dermokozmetik ürünler satan mağazalardan tritone forte güneş kremi fiyatı güncel olarak öğrenilebilir ve bu ürünler temin edilebilir. İnternet üzerinden de tritone forte ve muadili olan ürünler satın alınabilir. Kolay ve güvenilir ödeme yöntemleri ile seçmiş olduğunuz ürünü hemen satın alabilir ve tatil hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Web sitelerine mevcut adresinizi ve telefon numaranızı vererek de ürünün kapınıza kadar getirilmesini ve elden size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Arnavut Kremi (Aklık Kremi) Ne İşe Yarar, Nasıl Yapılır, İçinde Civa Var Mı ?

Arnavut Kremi (Aklık Kremi) Ne İşe Yarar, Nasıl Yapılır, İçinde Civa Var Mı ?

Sivilce Neden Oluşur, Sivilce İzleri Nasıl Tedavi Edilir, Etkili Kremler

Sivilce Neden Oluşur, Sivilce İzleri Nasıl Tedavi Edilir, Etkili Kremler

 Acnelyse Krem'in Cilde Faydaları, Yan Etkileri, Acnelyse Krem Kullanım Şekli

 Acnelyse Krem'in Cilde Faydaları, Yan Etkileri, Acnelyse Krem Kullanım Şekli

Yorumunuzu Yazın

© Copyright 2019 Kadinvip.com.
Sitemizde yer alan içerikler izinsiz kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.